Aktualności
04.11.2023

Znamy wyniki I etapu!

Powrót do strony z listą aktualności

Za nami pierwszy etap III Narodowego Konkursu Wiedzy o Sporcie dla Dzieci i Młodzieży. Frekwencja nas absolutnie zaskoczyła. W I etapie udział wzięło ponad 8 tysięcy osób! Jesteście niesamowici!

Wyłoniliśmy 60 laureatów, 30 w grupie młodszej i 30 w grupie starszej. Ranking możecie sprawdzić tutaj: https://drugadrogamistrza.pl/narodowy-test-wiedzy-o-sporcie

- Drodzy Uczestnicy, brakiuje mi słów, żeby wyrazić podziękwanie za to, że tak licznie wzieliście udział w naszym teście. Dziękuje też nauczycielom wf-u, wychowawcom, dyrektorom szkół, którzy mocno włączyli się i zachęcali Was do udziału. Mamy nadzieję, że pytania na II etapie spełnią Wasze oczekiwania, a my obiecujemy, że zadbamy o dobrą atmosferę i na atrakcyjne nagrody - podsumował I etap testu Witold Roman, Prezes Fundacji Druga Droga Mistrza.

Wszyscy laureaci otrzymali maila z informacją o II etapie z niezbędnymi informacjami. Sprawdżcie swojego maila. Czekamy na Was 17 listopada o godz. 11.00 w Centrum Olimpijskim PKOl, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, w Warszawie.