Aktualności
25.09.2021

Mistrz na rolkach i hulajnodze!

Powrót do strony z listą aktualności

To był kompletny odjazd! Mały Wielki Mistrz na rolkach, ale także na hulajnodze i deskorolce. Wszystko na specjalne życzenie najmłodszych uczestników campów z mistrzem. Tym razem naszym mistrzem był instruktor jazdy na rolkach - Grzegorz Krajewski.

- Jestem przekonany, że spora cześć uczestników dzisiejszego campu będzie jeździła na rolkach, choćby rekreacyjnie. To, co chciałem przekazać dzieciakom to pasję do rolek i liczę, że to się udało. Podczas naszego spotkania uczyliśmy się zarówno podstaw, jaki i nieco bardziej zaawansowanych tricków, opowiedziałem także o różnicach między jazdą szybką, agresywną i freestyle slalom - powiedział mistrz Grzegorz Krajewski. - Poziom oczywiście był różny, ale mam nadzieję, że każdy z uczestników czegoś się nauczył i będzie próbował dalej swoich sił na rolkach, hulajnodze czy deskorolce - dodał nasz mistrz.

- Rozkręciliśmy nasz grójecki skate park z mistrzem Grzegorzem. Frekwencja i pogoda dopisały, a patrząc po zmęczonych, ale uśmiechniętych buziach uczestników campu mamy nadzieję, że się podobało i dało im to sporo frajdy. Już dziś zapraszamy na kolejny, trzeci camp z cyklu Mały Wielki Mistrz, który realizuje Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze” wraz z Fundacją Druga Droga Mistrza, z mistrzem pływania. Zapraszamy wszystkich chętnych w kolejny piątek, 6 sierpnia, na pływalnię „Wodnik”, rejestracja od 9.30 - powiedział Ireneusz Wojciechowski, Dyrektor GOS „Mazowsze”.

Grzegorz Krajewski to instruktor jeżdżący na rolkach od zawsze. Zaangażowany w szkolenie dzieci i organizację eventów związanych z rolkami, takich jak: Grójecka Dycha oraz Rolki na Rynku. Kiedyś związany z jazdą agresywną, od kilkunastu lat ścigający się na rolkach. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego.

Campy rozpoczynają się o godz. 10.00. Od 9.30 trwa rejestracja. Każdy z uczestników otrzyma campową koszulkę, a także dyplom i medal Małego Wielkiego Mistrza. Na koniec wspólnej zabawy będzie czas na rozmowę i wspólne zdjęcia.

Mały Wielki Mistrz to cykl campów, które będą się odbywały w każdy piątek, począwszy od 23 lipca aż do końca wakacji, w obiektach GOS „Mazowsze”. Zajęcia odbywają się w ramach programu Sportowe Wakacje+ 2021, finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.