Aktualności
31.07.2023

Campy Mały Wielki Mistrz - za nami

Powrót do strony z listą aktualności

Siatkarz Witold Roman, lekkoatleta 400-metrowiec Marek Plawgo oraz koszykarz, obecnie trener reperezentacji Polskii 3x3 - Piotr Renkiel poprowadzili w Grójcu cykl campów Mały Wielki Mistrz.

Także w tym roku, już po raz trzeci, nasza fundacja, wspólnie z Grójeckim Ośrodkiem Sportu „Mazowsze” w ramach Wakacji w Mieście 2023, zorganizowała cykl campów o nazwie Mały Wielki Mistrz.

Campy, czyli warsztaty sportowe,  miały charakter treningu z mistrzem danej dziedziny sportowej, w celu przybliżenia zasad dyscypliny, poćwiczenia umiejętności, zachęty do uprawiania sportu, a przede wszystkim dobrej zabawy. 

- Po raz kolejny wspaniała zabawa połączona z aktywnością fizyczną pokazała, jak duży potencjał mają dzieci i jak bardzo chcą uczestniczyć w takich inicjatywach. Mamy nadzieję, że zaproponowane dyscypliny podobały się uczestnikom i że za rok znów powrócimy do Grójca, by móc wspólnie bawić się sportem - podsumował Witold Roman, Prezes Fundacji Druga Droga Mistrza.

Campy odbywały się w lipcowe piątki, w grójeckiej hali „Spartakus”, przy ul. Sportowej 16. Projekt był finansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.